Sportka

Zkontrolujte dnešní vylosovaná čísla Sportky nebo projděte archiv výsledků  vylosovaných čísel Sportky za posledních 14 dnů.

Vylosovaná čísla Sportky
+ 220,- ZDARMA na další tikety:

Vylosovaná čísla Sportky a DNES navíc prémie 220 Kč ZDARMA jako peníze za registraci od Sportky na další sázky a tikety. Držím palce, aby vám vylosovaná čísla přinesla štěstí a užili jste si svoje 2 stovky podle libosti. Bavte se!

sportka vylosovaná čísla

sportka vylosovaná čísla


Vylosovaná čísla Sportky (Dnes + Archiv):

Jak zjistit vylosovaná čísla Sportky?

Existuje několik způsobů, jak zjistit online i offline vylosovaná čísla Sportky. My vám popíšeme pouze ty základní z nich. Napočítali jsme 4 způsoby, které jsou zároveň nejznámější a tedy i nejpoužívanější většinou sázkařů – hráčů Sportka loterie.

1. Online na internetu

Nejrychlejší a zároveň jednoduchá je kontrola vylosovaných čísel Sportky na internetu, tedy online. Stačí mít u sebe svůj tiket nebo jeho číslo a na stránka Sazky je možné ihned porovnat vylosovaná čísla s čísly na vaší sázence. Navíc je možné provést kontrolu díky QR kódu na sázence, který stačí nascanovat / opsat a hurá, máte svou potenciální výhru ihned před sebou.

2. Na pobočce Sazky

Doposud nejpoužívanějším způsobem kontroly vylosovaných čísel Sportka loterie je zaběhnout na některou pobočku Sazky a tam nechat ověření výsledků na obsluze. Stačí pouze předložit vsazený tiket a zbytek zařídí paní / pán za přepážkou Sazky.

3. V trafice – u smluvního partnera

Sazka má tisíce smluvních partnerů, kteří mají ve svých provozovnách terminály Sazky. Jde převážně o trafiky, menší restaurace, obchody, …atp.  Jde o největší sít smluvních partnerů v ČR a divili bychom se, kdybyste takového partnera neměli několik metrů od vchodu do vašeho domu.

4. V televizi během losování

Standardní je pak ruční kontrola vylosovaných čísel Sportky v teple domova a to přímo v reálném čase a před TV. Ano, existuje riziko, že uděláte sami chybu a vylosovaná čísla nezkontrolujete správně, ale pokud dáte pozor a kontrolu provedete raději několikrát, nemusíte mít o kvalitu kontroly strach a nemusíte navíc nikam chodit.

Náš tip na závěr

Než budou čísla vylosována, můžete si zkrátit volno chvíli a zahrát si za zdarma v rámcí free spinových bonusů za registraci. Vyzkoušejte je i vy a spinujte bez vkladu zde:

V kombinaci s online podáním tiketu je toto asi nejpohodlnější způsob, jak podat a zkontrolovat tiket Sportky.

Držíme vám palce, vaše vylosovanacisla.cz.

Vylosovaná čísla
Logo